ساعات کاری : روزهای زوج ساعت 17 تا 20

مشهد – میدان بیمارستان امام رضا – برج سیمرغ – طبقه ۲ – واحد ۱

دکتر نرگس رزم آرا » هزینه لیفت صورت در مشهد

هزینه لیفت صورت در مشهد

هزینه لیفت صورت در مشهد
آنچه می خوانید...

با افزایش سن علائم پیری با بروز چین و چروک‌ها ظریف و عمیق و همچنین افتادگی پوست و بافت صورت نمایان می‌شود. لیفت صورت اصطلاحی است که برای انواع جراحی‌هایی که در ناحیه پوست صورت و گردن به منظور کاهش علائم پیری انجام می‌شود به کار برده می‌شود. در گذشته هزینه‌ لیفت صورت بسیار بالا بود و تنها افراد مشهور و متمول می‌توانستند این جراحی را انجام دهند اما در حال حاضر افراد قشر متوسط نیز این جراحی را انجام دهند. با این حال ممکن است این موضوع کمی نگران کننده باشد. در ادامه‌ی این مقاله توضیحاتی در مورد عوامل تاثیرگذار برروی هزینه لیفت صورت صحبت خواهیم کرد پس تا همراه ما باشید.

هزینه لیفت صورت

عوامل موثر برروی هزینه لیفت صورت

همانطور که در ابتدا اشاره شد عوامل مختلفی برروی هزینه لیفت صورت نقش دارند که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

انتخاب جراح

به طور کلی بخشی از هزینه‌های جراحی بستگی به جراح دارد هر جراح با توجه به تخصص، تجربه و سایر فاکتورها ممکن است رقم متفاوتی را جهت جراحی به شما اعلام نماید. حتی شهری و یا منطقه ای که جهت جراحی انتخاب می‌نماید یکی از عوامل تاثیر گذار در هزینه‌های جراحی است.

محدوده‌ی جراحی

جراحی لیفت صورت ممکن است در کل صورت انجام شود اما گاهی اوقات فقط برخی از نقاط صورت تحت جراحی قرار می‌گیرند، که شامل موارد زیر می شود:

پیشانی و ابرو

ابرو و چشم

گونه و اطراف بینی

غبغب و گردن

 معمولاً افرادی که جهت لیفت صورت اقدام می‌نمایند تمایل دارند تمام قسمت‌های پوست صورت و گردن را تحت جراحی قرار دهند، اما گاهی اوقات شدت مشکل در برخی نواحی بیشتر است ولی در بعضی قسمت‌های پوست صورت احتیاجی به لیفت ندارد با وجود چنین شرایطی پزشک لیفت منطقه‌ای را توصیه می‌نماید.

در مواردی که لیفت در تمام صورت انجام می‌شود هزینه‌ی لیفت صورت به طبع بیشتر خواهد شد، بنابراین به عنوان مثال اگر فقط دچار افتادگی پوست در پیشانی و یا گردن هستید لازم نیست که جهت لیفت کل صورت اقدام نمائید.

نوع جراحی

روش‌های مختلفی جهت جراحی لیفت صورت وجود دارد، به عنوان مثال روش جراحی کلاسیک، مینی لیفت، لیفت میدفیس، روش جراحی آندوسکوپیک و لیفت صورت با اندوتاین و …

با توجه به انتظارات شما از جراحی، پزشک بهترین روش جراحی را که متناسب با خواسته‌های شما باشد پیشنهاد می‌نماید. هزینه‌های جراحی در هر کدام از روش‌های جراحی متفاوت خواهد بود، بنابراین در صورتی که نگران هزینه‌های جراحی هستید این مشکل را با جراح خود مطرح نمائید تا متناسب با هزینه‌های شما بهترین انتخاب را داشته باشد.

سایر جراحی‌های همزمان

گاهی اوقات همزمان با جراحی لیفت صورت ممکن است جراحی‌های دیگری مانند جراحی زیبایی پلک، تزریق چربی، ایمپلنت چانه و گونه نیز انجام شود. با افزوده شدن هر کدام از جراحی‌های نام برده میزان هزینه‌های جراحی نیز افزایش می‌یابد.

هزینه‌های بیهوشی و اتاق عمل

جراحی لیفت صورت معمولاً تحت بیهوشی عمومی انجام می‌شود بنابراین در کنار هزینه‌های جراح باید به هزینه‌های متخصص بیهوشی، هزینه‌ی داروها و ابزاری که حین جراحی به کار برده می‌شود و سایر هزینه‌های اتاق عمل توجه داشته باشید.

در صورتی که تمایل دارید در هزینه‌ لیفت صورت صرفه‌جویی داشته باشید بهتر است از جراح بخواهید که جراحی را در یک بیمارستان دولتی انجام دهد، هزینه‌ی جراحی در یک بیمارستان دولتی به مراتب کمتر از هزینه‌های کلینیک و یا بیمارستان‌های خصوصی می‌باشد.

هزینه‌ی مراقبت‌های پیش و پس از جراحی لیفت صورت

جراحی لیفت صورت یک جراحی سرپایی می‌باشد و چند ساعت پس از پایان جراحی می‌توانید به منزل بازگردید، در صورتی که بنا به دلایل خاص لازم باشد تا 1 الی 2 شب را در بیمارستان بستری بمانید هزینه‌های بستری در بیمارستان نیز به عنوان بخشی از هزینه های لیفت صورت برای شما لحاظ خواهد شد.

بیمه‌ی درمانی

جراحی لیفت صورت به عنوان یک جراحی زیبایی در نظر گرفته می شود و بیمه‌های درمانی کشور ما هیچ گونه هزینه‌ای را جهت انجام این جراحی پرداخت نمی‌نمایند در صورتی که بیمه‌ی تکمیلی داشته باشید می‌توانید بخشی از هزینه‌ها را از بیمه‌ی تکمیلی دریافت نمائيد ولی به هیچ عنوان هزینه عمل شامل بیمه تکمیلی نمی شود.

خلاصه مطلب

با در نظر داشتن تمام عواملی که ذکر شد نمی‌توان یک قیمت مشخص جهت جراحی لیفت صورت عنوان کرد و جهت اطلاع از هزینه‌های این جراحی می توانید با شماره های مطب دکتر نرگس رزم آرا تماس بگیرید و در طی جلسه‌ی مشاوره در مورد روش جراحی و هزینه‌های اطلاعات لازم را کسب کنید.

دکتر نرگس رزم آرا

دکتر نرگس رزم آرا یکی از برجسته‌ترین جراحان بینی و صورت در مشهد است. وی دارای فلوشیپ جراحی پلاستیک و ترمیمی صورت از دانشگاه تهران می‌باشد و نفر اول آزمون دوره تکمیلی جراحی پلاستیک صورت این دانشگاه در سال ۱۳۹۵ است. او عضو آکادمی جراحان پلاستیک صورت اروپا (EAFPS) است و با تجربه‌ای درخشان در زمینه جراحی‌ های بینی و صورت ، بیش از 4000 جراحی موفق را از سال 1385 به انجام رسانده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

‌نمونه کارهای  واقعی جراحی سینه 

[ays_quiz id='2']