تزریق چربی

افزایش سن موجب کاهش حجم لایه های زیرین پوست خواهد شد که در نهایت منجر به شلی و افتادگی پوست می شود. تزریق چربی برای بازیابی حجم های از دست رفته ی صورت، جوانسازی صورت و ظاهر روشی مؤثر و کاربردی است.

در این روش، ابتدا چربی از دیگر نقاط بدن که دارای چربی اضافی هستند مانند شکم برداشته می شود و سپس به قسمت های مورد نظر تزریق خواهد شد. تزريق چربي برای افزایش حجم قسمت هایی همچون لب ها، گونه ها، دست ها، سینه ها و باسن به کار می رود.

تزریق چربی

کاربردهای تزریق چربی

  1. اصلاح چین و چروک های اطراف چشم ها و صورت، خطوط اخم ابروها،
  2. بازیابی حجم های از دست رفته صورت همچون گونه ها
  3. ارتقای فرم های بدن، اصلاح ظاهر زخم ها و جوان سازی صورت و بدن
  4. تزريق چربی علاوه بر صورت در ناحیه دست ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این روش برای افرادی که ظاهر دست هایشان به دلیل مشخص بودن رگ ها پیر به نظر می رسد گزینه مناسبیست.

عوارض تزریق چربی

برخلاف سایر مواد تزریقی که برای زیبایی به کار برده می شوند و ساخته شده از مواد مصنوعی هستند، تزریق چربی هیچگونه عوارضی برای فرد متقاضی در پی نخواهد داشت چرا که چربی از بدن خود فرد گرفته می شود و سازگار با بدن او می باشد.

کاندیدای مناسب برای تزريق چربی

  • افرادی که از سلامت جسمی و روحی برخوردار هستند.
  • افرادی که سیگاری نیستند.
  • افرادی که تمایل به افزایش حجم در برخی نواحی صورت خود دارند.
  • در افرادی که به طور خفیف یا متوسط علائم پیری پدید آمده.
  • افرادی که انتظار معقولانه ای از تزريق چربي دارند.

ماندگاری تزریق چربی

گرچه نتایج تزریق چربی برای مدت زمان زیادی باقی می ماند، اما دائمی نیست. به مرور زمان ممکن است حجم ها دوباره از دست بروند و نیاز به تکرار فرایند تزريق چربي وجود داشته باشد. کیفیت و نتیجه ی تزریق چربی به مهارت پزشک نیز بستگی دارد.

درباره drrazmaraadm

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button