دکتر نرگس رزم آرا 4 جراحی بینی 4 بهترین جراح بینی مشهد
مدت زمان مطالعه 4 دقیقه

بهترین جراح بینی مشهد

برچسب ها:
مدت زمان مطالعه 4 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بهترین جراح بینی مشهد

بهترین جراح بینی مشهد : به طبع افرادی که تمایل به انجام جراحی زیبایی بینی را دارند، مدتی قبل از عمل به دنبال بهترین جراح بینی در شهر خود هستند. آنچه پیداست امروزه علم پزشکی پیشرفت های بسیاری داشته و از آنجایی که بینی یکی از مهم ترین فاکتور های صورت در برقراری تناسب میان اجزای صورت می باشد و تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره دارد، افراد زیادی به انجام جراحی زیبایی بینی رو می آورند.

با توجه به این مسئله که افراد زیادی متقاضی انجام رینوپلاستی هستند، تعدد جراحان بینی نیز افزایش یافته و این موضوع در شهر های بزرگتر همچون مشهد بیشتر صدق می کند. به همین دلیل افرادی که به دنبال بهترین جراح بینی در شهری همچون مشهد هستند، باید دقت بیشتری خرج کنند و برای این کار بیشتر زمان بگذارند.

توجه داشته باشید که انجام جراحی بینی هیچوقت آنقدر ضرورت ندارد که فورا اقدام به انجام آن نمایید و بهتر است که قبل از جراحی به طور کامل درباره جراح بینی خوب بررسی کنید.

در ادامه برآنیم شما را در جریان یک سری از ویژگی های بهترین جراح بینی بگذاریم تا راحت تر بتوانید جراح بینی خود را انتخاب نمایید.

بهترین جراح بینی مشهد

ویژگی های بهترین جراح بینی

 • با مشاهده نتایج عمل های یک جراح بینی خوب ، پی به آن می بریم که از انجام انواع جراحی بینی طبیعی ، فانتزی و نیمه فانتزی با هر نوع بینی گوشتی و استخوانی نتایج مطلوبی کسب کرده است.
 • بهترین جراح بینی از صبر و شکیبایی برخوردار بوده و با برخوردی خوش پاسخگوی تمام سوالات بیمار خواهد بود.
 • یکی از مهم ترین صفاتی که بهترین جراح بینی از آن برخوردار است، داشتن وجدان کاری می باشد. به این صورت که پزشک منافع مالی خود را در نظر نمی گیرد و تنها به سلامت و رضایت بیمار توجه می کند.
 • بهترین جراح بینی با خلاقیت می تواند دیدگاه کلی از فرم نهایی بینی را در اختیار بیمار بگذارد و علاوه بر علم پزشکی به علوم زیبایی شناسی نیز مسلط است. در واقع می داند که با توجه به فرم صورت و سایر اجزای آن چه فرم بینی ای برای بیمار مناسب است.
 • جراح بینی باید بیمار را از اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی آگاه سازد. چرا که این اقدامات در نتیجه نهایی بینی بسیار تاثیر گذار است.
 • فرد متقاضی نیز باید توجه داشته باشد که انتظار منطقی و معقولی از جراحی بینی داشته باشد و در غیر این صورت جراح بینی نسبت به قانع کردن آن اقدام می کند.
 • توجه داشته باشید که علاوه بر مهارت و تجربه جراح بینی ، امکانات کلینیک یا اتاق عمل را نیز مورد بررسی قرار دهید.

جراح بینی

انتخاب جراح بینی یکی از مهم ترین دغدغه های افراد پیش از عمل بینی بوده که در نتیجه و فرم نهایی بینی بسیار موثر است. اما امروزه با افزایش طرفداران جراحی بینی ، طبیعتا به نسبت تعدد جراحان بینی نیز افزایش یافته است. با این حال این مسئله باعث شده تا افراد متقاضی جراحی بینی دقت بیشتری داشته باشند و پس از بررسی همه جوانب نسبت به انتخاب جراح بینی خود اقدام نمایند.

اما افرادی هستند که با عجله و بدون تحقیق درباره جراحان بینی مختلف جراحی بینی انجام داده اند و در نهایت از فرم بینی خود احساس رضایت نداشته یا پس از مدتی با مشکلاتی مواجه می شوند. در این حالت مجبورند که هزینه بیشتری پرداخت کرده و اقدام به جراحی بینی ترمیمی نمایند. در واقع جراحی بینی ترمیمی پیچیده تر از جراحی بینی اولیه بوده و به همین دلیل هزینه آن هم بیشتر خواهد بود. همچنین برای انجام این جراحی باید حداقل یکسال از عمل بینی اولیه گذشته باشد.

آنچه پیداست جراحی بینی از عمل هاییست که نیاز به عجله ندارد بنابراین بیمار از وقت کافی برای انتخاب جراح بینی خود برخوردار است.

ویژگی های جراح بینی خوب

 • جراح بینی خوب با برخوردی خوش ، آرامش و صبر و شکیبایی به مراجعه کنندگان خود مشاوره داده و سعی بر جلب اعتماد آن ها خواهد کرد. در واقع با توجه به اینکه از کار خود اطمینان دارد ، به بیمار خود این اطمینان را می دهد که نتیجه جراحی بینی وی بسیار مطلوب خواهد شد.
 • یک جراح بینی خوب به انجام انواع جراحی های بینی تسلط داشته و بهترین نتایج را برای بیماران خود به ارمغان می آورد.
 • جراح بینی خوب وجدان کاری داشته و بدون در نظر گرفتن منافع مالی خود ، رضایت و سلامت بیمار را در اولویت قرار می دهد. متاسفانه ما شاهد آن هستیم که امروزه برخی از افراد ظاهرا بینی زیبایی دارند اما در تنفس خود دچار مشکل هستند. بنابراین بهترین جراح بینی علاوه بر ظاهر بینی به تنفس بیمار نیز توجه خواهد کرد.
 • جراح بینی موظف است بیمار را در جریان اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی قرار دهد.
 • یک جراح بینی خوب با برخورداری از خلاقیت و آگاهی از علم زیبایی شناسی می تواند نتیجه نهایی بینی را تصور کرده و دیدگاه کلی از فرم نهایی جراحی را در اختیار بیمار قرار دهد.
 • جراح بینی خوب می تواند بیمارانی که از جراحی بینی خود انتظار نامعقولی دارند را متقاعد نماید.
doctorrazmara

دکتر نرگس رزم آرا

فلوشیپ جراحی پلاستیک و ترمیمی صورت از دانشگاه تهران | متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن از دانشگاه مشهد | نفر اول آزمون دوره تکمیلی جراحی پلاستیک صورت دانشگاه تهران در سال ۱۳۹۵ | دارای رتبه برتر بورد تخصصی

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 12 =

تماس با پزشک