جراحی بینی در مشهد

جراحی بینی در مشهد : از آنجایی که بینی در مرکز بینی قرار دارد، تناسبات صورت را تحت تاثیر قرار داده و با ایجاد کوچک ترین تغییر در آن، چهره افراد متناسب و زیبا تر خواهد شد. به همین دلیل در حال حاضر جراحی بینی یکی از پر طرفدار ترین فعالیت های زیبایی در همه افراد جامعه در هر سن و جنسیتی می باشد.

جراحی بینی در مشهد

اهداف جراحی بینی

به طور کلی می توان گفت که جراحی بینی با دو هدف درمانی و زیبایی انجام خواهد شد. در جراحی بینی درمانی مشکلات عملکردی بینی همچون انحراف و اختلالات تنفسی اصلاح می شود. بیمه هزینه این عمل را متقبل خواهد شد.

در مقابل جراحی زیبایی بینی به منظور برطرف کردن ایرادات ظاهری همچون کجی یا عدم تقارن بینی انجام می شود و پرداخت هزینه این عمل تماما به عهده بیمار می باشد.

لازم به ذکر است هر دو جراحی درمانی و زیبایی را می توان به صورت همزمان انجام داد.

سن مناسب برای انجام جراحی بینی

در واقع انجام این جراحی محدودیت سنی ندارد اما توصیه پزشکان به افرادی که قصد انجام جراحی بینی را دارند این است که حداقل تا بعد از سن ۱۸ سالگی که رشد استخوان بینی به تکامل رسیده ، دست نگه دارند. چرا که رشد استخوان های بدن تا این سن ادامه دارد و در صورت جراحی ممکن است بینی تغییر شکل دهد.

انتخاب جراح بینی خوب

از آنجایی که امروزه جراحی بینی در میان مردم رواج پیدا کرده، تعدد جراحان بینی نیز بیشتر شده و انتخاب جراح بینی خوب کمی دشوار تر است. اما به دلیل اینکه جراحی بینی از عمل های ضروری نیست، می توان با دقت کافی درباره جراح بینی خوب جستجو نمود. به این منظور شما می توانید در گوگل جستجو کرده و لیستی از جراحان بینی خوب را تهیه نمایید. سپس با بررسی سوابق تحصیلی ، رزومه کاری و همچنین مشاهده نمونه های کار های جراح، بهترین جراح بینی را انتخاب نمایید.

برای مشاهده نمونه کار های ایشان می توانید به گالری تصاویر یا صفحه اینستاگرام جراح مراجعه کنید. همچنین با مراجعه حضوری به مطب به بررسی میزان رضایت بیمارانی که برای معاینه بعد از جراحی به مطب مراجعه کردند، بپردازید.

انواع بینی

بینی ها به دو نوع گوشتی و استخوانی تقسیم بندی شده اند.

در بینی استخوانی ، پوست نازک و استخوان محکم است. بینی های استخوانی به دلیل برخورداری از این ویژگی ها نتایج مطلوبی از انجام انواع جراحی بینی کسب خواهند کرد.

در مقابل بینی های گوشتی به دلیل برخورداری از پوست ضخیم و غضروف ضعیف، قادر به انجام جراحی بینی فانتزی یا نیمه فانتزی نیستند و فقط برای جراحی بینی طبیعی مناسب می باشند.

جراحی بینی در مشهد

جراحی بینی با لیزر

بر خلاف تبلیغاتی که امروزه به گوش می خورد، جراحی بینی با لیزر امکان پذیر نیست. چرا که علی رغم همه پیشرفت هایی که لیزر در علم پزشکی داشته، هنوز قادر به ایجاد تغییر حالت در بافت و استخوان بینی نیست و تنها پوست را صیقلی خواهد کرد.

هزینه جراحی بینی در مشهد

میزان هزینه این جراحی به فاکتور های مختلفی همچون دستمزد جراح، میزان ایرادات بینی و غیره بستگی دارد که پس از معاینه توسط جراح بینی مشخص خواهد شد.

درباره drrazmaraadm

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 1 × چهار =

Call Now Button